Zvonková 2017, Praha – Záběhlice

28.2. 2019

Zvonková 2017, Praha – Záběhlice Panelový dům ve Zvonkové ulici v Praze Záběhlicích dostal novou fasádu a na nás bylo pro rekonstrukci fasády vymyslet lešení. Lešení bylo potřeba postavit na přístavbě domu, která obepíná ¾ domu.

HOTEL A&O RHEA V PRAŽSKÝCH STRAŠNICÍCH

9.11. 2017

HOTEL A&O RHEA V PRAŽSKÝCH STRAŠNICÍCH Klidné prostředí vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého malešického parku, je právě působištěm naší současné činnosti.

Sociální automobil

25.11. 2016

Sociální automobil Byli jsme osloveni s možností přispět sponzorským darem na realizaci projektu " Sociální automobil" Dacia Dakker, který bude sloužit pro dopravu uživatelů se zdravotním postižením příspěvkové organizaci Středočeského kraje Rybka, poskytovatel sociálních služeb.

DALŠÍ SOVÍ BUDKA V BYŠKOVICÍCH

24.5. 2016

DALŠÍ SOVÍ BUDKA V BYŠKOVICÍCH Jsme rádi, že jsme ve spolupráci se společností KASTEN a STAVIVA.COM mohli otevřít zcela unikátní soví knihovnu. Soví budky, fungují na principu PŮJČ SI, PŘEČTI A VRAŤ.

Hledáme lešenáře

19.5. 2016

Hledáme lešenáře Pokud se nebojíte do toho pořádně opřít a vlastníte řidičský průkaz skupny B či C, pak hledáme zrovna Vás.

Lešení na letišti Kbely

8.9. 2015

Lešení na letišti Kbely Půjčovna lešení společnosti SNEP spol. s r.o. vyhrála ve výběrovém řízení kompletní dodávku plošinového lešení rekonstrukci letištní haly pro servis malých letadel.

Historické domy staré Prahy v lešení

14.11. 2013

Historické domy staré Prahy v lešení Domy ve staré Praze, jejíž historie sahá až do počátku 19 století, které prošly po restitucích z prvopočátku opravami střech a komínů se začínají čím dál tím více oblékat do nových kabátů (fasád).

Rozjeli jsme sezonu 2013

13.6. 2013

Rozjeli jsme sezonu 2013 Počátek tohoto roku byl s hlediska stavebnictví, slušně řečeno pomalý, jelikož přetrvávající zima nad jarem stále vítězila, bylo složité nastartovat stavební sezonu 2013.

Přemístili jsme lešení do nových skladů

3.4. 2013

Přemístili jsme lešení do nových skladů Dosavadní prostory k uskladnění lešení se po letech rozvoje staly pro společnost SNEP nevyhovující svou nedostatečnou velikostí. Proto jsme náš areál rozšířili o nové prostory, které vznikly na zpevněních plochách sousedního pozemku, o celkové rozloze 3.000 m2. Najdete nás tedy na stále stejné adrese Větrná 145, Neratovice – Byškovice.

Trubkové lešení je stále pro určité stavby nepostradatelné

20.2. 2013

Trubkové lešení je stále pro určité stavby nepostradatelné Trubkové lešení je stále v době systémových pracovních konstrukcí pro určité stavby nepostradatelné, jako tomu bylo při rekonstrukci DB Na Okraji - Praha Veleslavín.

stránky:  1 | 2
Facebook