Výškové práce

 Na základě dlouholetých zkušeností zajišťujeme kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky. Nabízíme práce ve výškách v rozsahu od drobných prací až po komplexní výškové rekonstrukce. Na základě našich zkušeností jsme schopni zrealizovat rozmanité výškové práce včetně náročných řešení vyžadujících individuální přípravu. Naše nabídka na výškové práce je určená především pro správce objektů, společenství vlastníků, bytová družstva, města, obce, stavební firmy, reklamní agentury zabývající se outdoorovou reklamou atd., a to horolezeckou či speleologickou technikou.

Nabízíme Vám tyto výškové práce:

Montáže hromosvodů - bleskosvodů se realizují na objektech, kde by výboj blesku mohl ohrozit zdraví nebo životy osob, způsobit závažnou poruchu či způsobit významné škody. K montáži hromosvodu se dále přistupuje v případě objektu těsně sousedícího s dalšími objekty, které by případě zásahu blesku mohl ohrozit požárem. Montáže hromosvodů probíhají v souladu se všemi platnými normami  na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů.

Ochrana budov proti dosedání ptactva - Ochranu proti dosedání a hnízdění holubů na fasádách a konstrukčních prvcích lze řešit dvěma způsoby. Na římsy, atiky, okapní žlaby apod. používáme hrotový systém Jakeš. Funkce systému spočívá v pokrytí chráněné plochy hroty, které mechanickým způsobem zabrání usednutí ptactva na ošetřenou plochu aniž by se ptáci poranili.

Opravy a bourání komínů - Drobné zednické práce se rozhodně mezi výškovými pracemi neztrácejí. Oprava či úplné rozebrání komínů není práce velká rozsahem. Nestavte kvůli ní lešení!  Tyto výškové práce prováděné horolezeckou technikou vám ušetří peníze a nepříjemnosti se zabíráním chodníku..

Opravy dilatačních spár - Poškozené dilatační spáry u panelových jsou  zdrojem mnoha potíží.  Proniká do nich voda a ta společně s mrazem takovou spáru stále zvětšuje. Naši pracovníci  tento problém vyřeší. Horolezeckou technikou, tiše, nenápadně, bez záboru chodníku a dalších nepříjemností. Kvalita používaných tmelů zajistí dlouhověkost takovýchto oprav.

Montáže reklam a billboardů - Chcete svůj produkt dostat výš? Výškové práce vám to umožní. Najděte si místo nahoře, kde byste chtěli vidět vaše sdělení a my je tam dopravíme. Žádná výška není problém!

Mytí oken - Umyjeme vaše okna! Je jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli máte dům celý skleněný, nebo jen několik okýnek ve dvacátém patře. Výškové práce jsou naše radost a pohled na čistá okna v jakékoli výšce nás těší stejně, jako vás.

Nátěry a opravy střech - Nezapomínejte na to, co nevidíte. Na povrch vaší střechy. Výškové práce na střeše jsou nezbytně nutné. Střecha je tepelně nejnamáhavější prostor celého domu. Teplota povrchu střechy může kolísat v rozmezí až sta stupňů. V noci vítr mráz, ve dne slunce, voda, teplo: není materiál, který by to neovlivnilo. I malá vada může vést k rozsáhlému poškození. Nepodceňte nutnost výškových prací na své střeše.

Nátěry a opravy fasád - Nabízíme komplexní výškové práce pro opravy, rekonstrukce i nátěry fasád. Fasádní výškové práce realizujeme především pomocí horolezecké techniky. V případech, kde použití horolezecké techniky není možné, provádíme opravy fasád a nátěry fasád pomocí lešení. Výškové práce jsou ideálním řešením pro opravu fasády v situacích, kdy je fasáda standardním způsobem těžko dostupná.

Vánoční výzdoba a dekorace - Rozzáříme vaše město nebo čtvrť, za pomoci výškových prací s horolezci na lanech vytvoříme kýženou atmosféru.

Pořizování video a fotodokumentace - Z akcí, politických, společenských či soukromých pořídíme fotodokumentaci z výšky. Natočíme vás na video! Svoji akci pak můžete vidět z ptačí perspektivy. Není nad to, podívat se na všechno hezky z výšky! Foto i video dokumentaci zajistíme i na naprosto nepřístupných místech.

Odstraňování graffiti - Odstraníme graffiti z fasád, zdí, dveří, karosérií vozidel a jiných povrchů z materiálů jako jsou přírodní a umělé kameny, teraco, beton, dřevo, umělé hmoty aj.  Čištění fasád od běžných nečistot, mastných depozitů, zelených řas a lišejníků, odstranění sprejerských nástřiků - graffiti z omítek, betonu, cihlového zdiva, přírodního kamene, keramických obkladů, plastu, z karoserií automobilů, vagonů metra, železnice i tramvajových vozů.

Odstranění sněhu, ledu a rampouchů - Není bezpečný člověk, chodící pod vysoko visícími rampouchy. Rampouchy jsou ale nebezpečné i pro dům. Led má váhu a okapy trpí. Zezdola vypadá rampouch jako nic, když se k němu výškový pracovník vyšplhá, zjistí zpravidla, že je vrostlý do okapu, do střechy a že váží i několik desítek kilo. Taková věc když spadne na zem, může i zabít. Lépe je spolehnout na výškové práce. Led a sníh odstraní z nepřístupných míst rychle a bezpečně.

Montáže a demontáže vzduchotechniky, odkouření karem a odpadu WC - Zázemí fungování domů se ukrývá nejen zrakům, ale bývá i dost nedostupné. Nemusí se jednat o klasické výškové práce, neboť problém může být klidně ve sklepě, ale místo může být tak nedostupné, že bez horolezců nelze zásah provést. Montáže i demontáže provádíme zejména na nedostupných místech, kam se nelze dostat běžným řešením.

Nátěry a demontáže ocelových konstrukcí - Provádíme nátěry ocelových konstrukcí pro lehké až těžké antikorozní prostředí. Používané materiály - emaily, polyuretany a epoxidy tuzemských i světových značek. Pro realizaci zakázek vybíráme nejkvalitnější materiály za nejlepší možné ceny. Nátěry, demontáže a další výškové práce na ocelových konstrukcích provádíme tak jako on – horolezeckou technikou, protože ji umíme a protože je nepostradatelná.

Nátěry výtahů a výtahových šachet - Nejsou to klasické výškové práce, problém může být mezi suterénem a přízemím, ale většinou nelze jinak, než použít horolezeckou techniku. Dostaneme se všude, provádíme nátěry výtahů tam, kde běžná technologie selhala a horolezecká technika je nenahraditelná.

Čistění okapů - Každý dům má svůj okap, do kterého sem tam něco spadne, každý dům občas potřebuje výškové práce. Tyto výškové práce provádíme horolezeckou technikou. To klientům zásadním způsobem šetří peníze a nepříjemnosti s lešením. Výškové práce v našem podání jsou rychlé, tiché a maximálně užitečné.

Nátěry okapů a klempířských prvků - Nátěry „plechařiny“ jsou mezi výškovými pracemi nejčastěji požadované, horolezecká technika je zde opět výhodná hlavně proto, že práce ve výškách nezatěžuje ani chodce na ulici, ani obyvatele domu, dokonce ani peněženku objednavatele výškových prací. Používáme nejkvalitnější barevné materiály, pracujeme čistě, rychle.

Potřebujete poradit nebo připravit nezávaznou kalkulaci? Napište nám.

 
Facebook