Lešení trubkové z nezinkovaných železných dílů

Trubkové lešení bylo u nás zavedeno v padesátých letech a lze tak hovořit již o tradiční lešenářské technologii, což způsobilo, že vyrostly velmi zkušené lešenářské firmy, které považují za normální stavět trubkové lešení i do velice bizardních tvarů a výšek.

Další velkou a neméně důležitou výhodou těchto systémových lešení jsou bezšroubové spoje zábradlí, stavěcích rámu a podlah které jsou velmi pevné a bezpečné. Trubkové lešení se vyrábí z nezinkovaných železných dílů.


Také je stále velmi oblíbené, pro jeho obrovskou technickou variabilitu a obvykle nižší cenu a to i za cenu delší doby montáže. Klasika, kterou aspoň od pohledu známe jistě všichni.

Nejvíce se využívá v průmyslu, kde se staví jako těžké průmyslové lešení. Jeho časté vyžití je zejména pro rekonstrukce větracích šachet činžovních domů, či výstavby osobních výtahů v místě schodišť a světlíků atd.. Osvědčené a kvalitní trubkové lešení pro stavbu rodinných domů, větších budov, pro rekonstrukce a opravy, je k dispozici rovněž vám.

Trubkové lešení je možné použít v kombinaci s rámovým či modulovým lešením, především při složitých základech lešení nebo při obcházení různých technologií připevněných k fasádám budov.

Pro trubkové lešení je dnes možno použít jak zavedené a léty prověřené hákové spojky (tzv. žabky) tak i objímkových spojek. Výhodou využití objímkových spojek je jejich větší pevnost a rychlejší manipulace.

Potřebujete poradit nebo připravit nezávaznou kalkulaci? Napište nám.

 
Facebook