O společnosti

 Společnost SNEP spol. s r.o. vznikla v roce 2005 s cílem provádět v nejvyšší kvalitě specializované stavební práce v náročných technických podmínkách se širokou škálou aktivit zahrnujících především profesionální dodávky a montáže různých typů lešení jako například fasádních, modulových, závěsných, trubkových, plošinových či jiných atypických lešení. Jsme součástí české skupiny KASTEN HOLDING s.r.o.

 

Pro stavební společnosti či zákazníky z řad profesionálních či hobby řemeslníků je k dispozici půjčení lešení a to pojízdných a hliníkových. Dále SNEP spol. s r.o. zapůjčuje shozy na stavební suť, ochranné sítě a plachty.

Společnost provádí i výškové práce pomocí horolezeckých či speleologických technik a speciální práce pod vodou, potápěčské podvodní montážní, inženýrské, kontrolní a dokumentační činnosti.

Veškerou činnost společnost provozuje z provozního areálu ve Větrné ulici č.p. 145 v Neratovicích – Byškovicích. V areálu hlavního stavebního dvora se nachází administrativní a prodejní centrum, sklady stavebního materiálu a sklady stavebních profesí. Na volných plochách je skladován materiál, řezivo, lešenářský materiál.

Během své mnohaleté existence jasně prokázala, že je firmou stabilní a pro své zákazníky je solidním a spolehlivým partnerem.

Potřebujete poradit nebo připravit nezávaznou kalkulaci? Napište nám.

 
Facebook