Podium SNEPO bylo opět hlavní scénou na motorkářském srazu Full Of Energy

12.6. 2012

Podium SNEPO bylo opět hlavní scénou na motorkářském srazu Full Of Energy V kempu Obora Veltrusy u Kralup nad Vlt. se 01. až 03. června 2012 konal již XVIII. ročník tradičního motorkářského srazu Full Of Energy.

Úspěšný začátek v novém roce

30.4. 2012

																														Úspěšný začátek v novém roce V letošním roce se nám podařilo zahájit jarní sezonu poměrně úspěšně, a to hned několika většími stavbami na pražských domech.

Lešení na konzolích

23.10. 2011

												Lešení na konzolích Náš stálý obchodní parter, přišel s požadavkem na lešeňovou konstrukci, která bude podpírat bednění ve výšce 19m nad uměleckým ateliérem, který má skleněnou střechu.

VISUTÉ LEŠENÍ ALFIX NA STAVBĚ VINOHRADSKÁ 12

30.5. 2011

 			VISUTÉ LEŠENÍ ALFIX NA STAVBĚ VINOHRADSKÁ 12 Pro rekonstrukci stávající střechy byla zvolena jedna z nejvhodnějších technologií a to montované lešení Alfix. Konstrukce je umístěna ve výšce 20 metrů pod stávající římsou domu. Její hlavní nosná část je soustředěna ve střešním půdním prostoru kde probíhají stavební práce.

HLEDÁ SE SKLADNÍK/CE

25.1. 2011

HLEDÁ SE SKLADNÍK/CE Práce ve skladu s lešením, příjem dílů lešení a jeho uskladnění, fyzická příprava a expedice, vstupní a výstupní kontrola připraveného lešení, nakládka aut určených k rozvozu zákazníkům, evidence a vystavování dokladů v informačním systému, asistence při vyřizování reklamací.

Mobilní zastřešení venkovního parkoviště objektu Centrotex

9.9. 2010

						Mobilní zastřešení venkovního parkoviště objektu Centrotex Pro pražskou stavební společnost Konstruktis Novostav,a.s.jsme právě dokončili realizaci dodávky a montáže mobilní střechy WACO 600 o délce 21metrů a šíři 15 metrů na stavbě venkovního parkoviště budovy Centrotex v Praze 4 – Nuslích.

stránky:  1 | 2
Facebook