O společnosti

 Společnost SNEP spol. s r.o. vznikla na základě společenské smlouvy a usnesení valné hromady ze dne 20.07.2005 oddělením od mateřské společnosti KASTEN spol. s .r.o. s cílem provádět v nejvyšší kvalitě specializované stavební práce v náročných technických podmínkách. Založení holdingu bylo spojeno s organizační restrukturalizací společnosti a získáním nových strategických partnerů v rámci ucelení nabídky služeb.

 

Dnes patří SNEP spol. s r.o mezi přední soukromé firmy v oblasti stavebnictví se širokou škálou aktivit zahrnujících především profesionální dodávky a montáže různých typů lešení jako například fasádních, modulových, závěsných, trubkových, plošinových či jiných atypických lešení.

Pro stavební společnosti či zákazníky z řad profesionálních či hobby řemeslníků je k dispozici půjčení lešení a to pojízdných a hliníkových. Dále SNEP spol. s r.o. zapůjčuje shozy na stavební suť, ochranné sítě a plachty.

Společnost provádí i výškové práce pomocí horolezeckých či speleologických technik a speciální práce pod vodou, potápěčské podvodní montážní, inženýrské, kontrolní a dokumentační činnosti.

Veškerou činnost společnost provozuje z provozního areálu ve Větrné ulici č.p. 145 v Neratovicích – Byškovicích. V areálu hlavního stavebního dvora se nachází administrativní a prodejní centrum, sklady stavebního materiálu a sklady stavebních profesí. Na volných plochách je skladován materiál, řezivo, lešenářský materiál.

Během své mnohaleté existence jasně prokázala, že je firmou stabilní a pro své zákazníky je solidním a spolehlivým partnerem.

Více o holdingu KASTEN

Potřebujete poradit nebo připravit nezávaznou kalkulaci? Napište nám.

 
Facebook